Najważniejsze parametry kul gejszy

Kule gejszy nie są nowym wynalazkiem, po raz pierwszy pojawiły się w Japonii w mniej więcej IV wieku, sprawdzają się jako idealny sposób na poprawę ogólnego samopoczucia oraz zwiększenia jakości i przyjemności czerpanych z życia seksualnego. Poza aspektami związanymi z przyjemnościami, warto zaznaczyć wpływ kul gejszy Plumbum.com.pl na wyćwiczenie ważnych dla kobiet mięśni Kegla, które są nadwyrężane, a w przypadku zaniechania ćwiczeń, znacząco słabną.

Najważniejsze parametry kul gejszy

Ćwiczenia mięśni Kegla za pomocą kul gejszy

Kule gejszy dostępne w Plumbum.com.pl mają głównie prozdrowotne właściwości dla mięśni dna miednicy, które mogą ulegać osłabieniu i zmniejszać swoją elastyczność wraz z wiekiem, przebytymi porodami oraz nadwagą. Ćwiczenia z kulami gejszy zakupionymi w Plumbum.com.pl zapobiega powstawaniu problemów z nietrzymaniem moczu oraz obniżaniem się narządów rodnych, a powrót do sprawności sprzed porodu może okazać się dużo łatwiejszy. Wzmocnione mięśnie dna miednicy mają więcej korzyści, ponieważ ich dobra forma oznacza większą satysfakcję seksualną oraz zdecydowanie zwiększa się poziom zadowolenia z własnego ciała, pewność siebie nie może przecież zniknąć bezpowrotnie. Poza stosowaniem kul gejszy dostępnych w Plumbum.com.pl zalecane są również ćwiczenia pozbawione obciążeń, które doskonale nadają się do wykonywania w zaciszu domowym, może je zarekomendować choćby fizjoterapeuta.

Jak właściwie wybrać kulki gejszy?

Wybór kul gejszy nie może być przypadkowy, przed zakupem i aplikacją należy tę decyzję bardzo dobrze przemyśleć, ponieważ jest to niezwykle ważne dla zdrowia i komfortu, który uzależniony jest od właściwego dopasowania gadżetu do budowy anatomicznej każdej kobiety. Kule gejszy dostępne w Plumbum.com.pl są wykonane z całkowicie bezpiecznych materiałów, jest to szczególnie ważne w przypadku przedmiotów aplikowanych w określone części ciała. Najlepsze kule gejszy są wykonane z silikonowych tworzyw, w skład których wchodzą elementy ABS, mają one najlepsze parametry, czyli odpowiednio niską porowatość oraz brak komplikacji i problemów w czyszczeniu produktu. Nie bez znaczenia jest tworzywo, z którego wykonany jest sznurek, musi być wodoodporny, ponieważ tylko wówczas zminimalizowane jest ryzyko rozprzestrzeniania się bakterii i wystąpienia infekcji intymnych. Dlatego najważniejsze jest miejsce zakupu, które powinno być sprawdzone i zaufane, takim jest właśnie Plumbum.com.pl. Drugim, równie ważnym aspektem jest również waga kul, osoby początkujące powinny w pierwszej kolejności wybrać gadżet o mniejszej masie, jako pojedynczą kulę, maksymalne obciążenie w takich przypadkach nie powinno przekraczać 50 gram. Dopiero w momencie wystarczającego wzmocnienia mięśni dna miednicy, można wybrać większe obciążenie, a jeżeli istnieje możliwość jednorazowej inwestycji, warto zdecydować się na zakup zestawu progresywnego. Wybierając kule gejszy należy zwrócić ponadto uwagę na ich wielkość i częstotliwość oraz siłę drgań, wbrew pozorom to większe kule są łatwiejsze do przetrzymania przez niewyćwiczone mięśnie, dlatego uzasadnionym jest zakup kulki o standardowej średnicy 36 mm.