Park Wodny Kraków - źródło Twojego zdrowia

Zastanawiasz się, gdzie w Krakowie można aktywnie spędzić dzień? Miasto Smoka z pewnością ma wiele do zaoferowania, jednak jest miejsce, w którym będziesz doskonale bawić się z rodziną, niezależnie od tego, w jakim jesteś wieku i jaka jest Twoja kondycja zdrowotna. Poznaj bogatą ofertę Parku Wodnego w Krakowie, gdzie wraz z instruktorami zadbasz o lepszą wersję samego siebie.

Aktywnie z rodziną

Wszystkich przybywających do obiektu czeka moc wyjątkowych atrakcji. Park Wodny Kraków to jeden z największych Aquaparków w Polsce. Na odwiedzających czeka aż 8 zjeżdżalni, ścianki wspinaczkowe, rwąca rzeka czy strefa wydzielona z myślą o najmłodszych. To wszystko pozwoli na wiele godzin aktywnych zabaw w gronie rodziny i najbliższych. Poziom energii do dalszych harców możesz uzupełnić w Wodnym Barku lub w restauracji Rodzinna Siesta, gdzie serwowane są pyszne i sycące posiłki trafiające w gusta zarówno tych młodszych, jak i najstarszych.

Samodzielny trening

Zdajemy sobie sprawę, że każdy ma swoje preferencje, jeśli chodzi o formę aktywności. Dla tych, którzy lubią działać samodzielnie przygotowano obszerną przestrzeń do ćwiczeń siłowych, w której znajduje się aż 158 stanowisk z urządzeniami wzmacniającymi poszczególne partie mięśni. Na terenie siłowni możesz wykonać kompleksowy trening kondycyjny, licząc na fachową pomoc doświadczonych instruktorów. Dla tych, którzy oczekują od nas znacznie więcej, przygotowano zajęcia z trenerem personalnym. W ofercie Parku znajdują się także konsultacje dietetyczne, które w połączeniu z efektywnym treningiem zapewnią Ci optymalne rezultaty, zdrowy umysł i silne ciało.

Nauka pływania

Nawet jeśli nie potrafisz pływać, możesz odwiedzić nasz Park w poszukiwaniu wrażeń. Wykwalifikowani instruktorzy nauczą Cię podstawowych technik pływackich, dzięki którym szybko zyskasz pewność siebie i swobodę poruszania się w wodzie. Zajęcia dedykowane są osobom w każdym wieku, a najmłodszych uczestników zajęć podzielono według kategorii wiekowych.

Park Wodny Kraków - źródło Twojego zdrowia

Zajęcia grupowe

Jeśli lubisz nutę rywalizacji, wzajemną motywację i wsparcie, skorzystaj z bogatej oferty naszych zajęć grupowych. Każdy rodzaj aktywności dostosowujemy do poziomu zaawansowania uczestników. W ofercie znajdują się zajęcia fitness w wodzie, taniec, sporty walki czy pilates. W zależności od preferencji możesz odwiedzić nasz joga park w ParkWodny.pl, gdzie uzyskasz idealny balans między umysłem a ciałem, czy wziąć udział w energetycznych zajęciach tabaty. Każdy trening prowadzony jest przez fachowców, dzięki którym możesz wycisnąć z zajęć tyle, ile tylko zdołasz.

Saunarium

Potrzebujesz chwili relaksu? Odwiedź nasze saunarium – strefę odpoczynku, w której szybko zregenerujesz ciało i przemęczony umysł. Na odwiedzających czekają sauny tematyczne, w tym sauna ziołowa, sucha, widowiskowa, czy grota solna, gdzie panują nieco niższe temperatury. Amatorom mocniejszych wrażeń dedykowana jest ruska bania, a nawet ekstremalna sauna ognista.

Chcesz zadbać o swoje zdrowie, wypocząć i świetnie się bawić? Nie daj się namawiać – odwiedź Park Wodny Kraków i sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy.