Jaki sprzęt do siłowni wybrać i zdrowo go używać?

Siłownia to dziś bardzo intratne przedsięwzięcie. Ludzie chętnie dbają bowiem o swój wygląd i kondycję, w tym celu najczęściej wybierając wizytę na siłowni. Każda sala do ćwiczeń musi być jednak wyposażona w dobrej jakości sprzęt, z którego będą mogli korzystać jej klienci. Jaki sprzęt do siłowni wybrać i czy warto postawić na urządzenia regenerowane?

Sprzęt do siłowni nowy czy regenerowany?

Nowy sprzęt do siłowni to najlepszy wybór, jeśli zależy nam na jego idealnym wyglądzie, stanie oraz sprawności. Kupując nowe urządzenia do ćwiczeń otrzymujemy wraz z nim także gwarancję na 24 miesiące, która daje nam pewność, że sprzęt w razie usterki zostanie naprawiony na koszt producenta.

Nie bez znaczenia jest także sam stan wizualny urządzeń. Nowy sprzęt jest bowiem w idealnym stanie oraz świetnie komponuje się z wystrojem nowej siłowni. Jedyną jego wadą jest cena – za nowy sprzęt do siłowni od renomowanego producenta zapłacimy bowiem spore pieniądze.

Dla osób, które mają ograniczony budżet na zakup wyposażenia siłowni, doskonałą alternatywą będzie z kolei inwestycja w sprzęt regenerowany dostępny w ofercie Total Fitness Concept. Czym urządzenia regenerowane różnią się od nowych i czy są warte zakupu?

Jaki sprzęt do siłowni wybrać i zdrowo go używać?

Sprzęt zregenerowany do siłowni – czym różni się od nowego?

Sprzęt regenerowany jest profesjonalnie odnowionym sprzętem używanym. Wizualnie oraz funkcjonalnie w niczym nie różni się jednak od nowych urządzeń. Total Fitness Concept przed oddaniem do sprzedaży urządzeń dokładnie weryfikuje bowiem ich stan, naprawia wszelkie usterki oraz przywraca mu pełną funkcjonalność.

Baczną uwagę w procesie regeneracji zwraca się także na aspekt wizualny sprzętu – urządzenia do ćwiczeń zostają odnowione tak, że na pierwszy rzut oka niczym nie różnią się od całkowicie nowego sprzętu siłowego także dostępnego w ofercie Total Fitness Concept.

Jedyną różnicą jest ich cena. Za sprzęt regenerowany zapłacimy bowiem mniej niż za takie same, ale całkowicie nowe urządzenia. Warto także wspomnieć, że Total Fitness Concept udziela gwarancji również na sprzęt regenerowany, która wynosi 6 miesięcy i może być przedłużona, jeśli klient potrzebuje dłuższej ochrony.

Jaki sprzęt do siłowni wybrać?

Bez względu na to, czy ostatecznie zdecydujemy się na całkowicie nowy, czy też regenerowany sprzęt do siłowni, musimy starannie przemyśleć, jakie urządzenia kupić. Każda profesjonalna siłownia powinna być wyposażona w takie urządzenia, jak bieżnie, crosstrainery, rowery stacjonarne oraz maszyny do ćwiczeń siłowych. Ich ilość zależy od rozmiarów naszego lokalu oraz liczby klientów, których chcielibyśmy na co dzień obsługiwać.

Wybierając sprzęt na siłownię w Total Fitness Concept każdy klient ma możliwość uzyskania profesjonalnej porady w zakresie doboru urządzeń oraz pozostałego wyposażenia siłowni. Firma oferuje również customizację swojego sprzętu, która pozwala na dopasowanie jego wyglądu do wystroju danej siłowni, a także na wyposażenie go w spersonalizowane napisy.